Postup práce:

1. Úvodní nezávazná schůzka

Na první schůzce se seznámíme s Vaším objektem a pohovoříme si o Vašich představách. Probereme, co bude možné a nemožné realizovat ve Vašem bytě. Seznámíme Vás s průběhem naší práce, pomůžeme Vám vybrat si balíček služeb odpovídající Vašim potřebám. Na základě těchto informací pro Vás připravíme individuální cenovou nabídku.

design interiéru praha

2. Vypracování zadání projektu

Aby Váš domov těšil každého, kdo v něm bude žít, byl pohodlný a funkční, zjistíme veškeré informace o vašich osobních preferencích, vkusu a životním stylu. Během této schůzky uskutečníme přesné zaměření objektu, což nám umožní racionálně využít každý centimetr prostoru. Zaevidujeme veškeré zvláštnosti a technické charakteristiky objektu.

návrhy a realizace interiérů

3. Vypracování 3D dispozičního řešení

Na základě Vašich přání, celkové plochy objektu a stavebních norem:

  • navrhneme rozmístění nábytku a světelných zdrojů
  • nabízíme 2–3 varianty dispozičního řešení
  • posoudíme klady a zápory každého řešení
  • vyberete si nejlepší variantu, kterou případně i upravíme
Dispoziční řešení bytu 1+KK

4. Výběr stylu, barev, materiálů a nábytku a 3D vizualizace budoucího interiéru

V této fázi vybíráme styl a barevnou paletu interiéru. Materiály a nábytek zvolíme na základě Vašich přání, odpovídajícího stylu a hlavně jejich funkčnosti a využití.

Dostanete od nás řešení ve formě skici a virtuální 3D prohlídky, kterou upravíme a přizpůsobíme dle Vašich připomínek. 

Fotorealistická 3D vizualizace

5. Podklady pro realizaci

V této etapě zpracujeme veškeré výkresy, plány, schémata a nárysy, na jejichž základě může jakýkoliv profesionální stavbař Váš projekt zrealizovat. Projektová dokumentace je návod na realizaci interiéru pro všechny pracovníky, kteří se zúčastní realizace. Výkresy umožní přesně upravit rozpočet práce pro stavbaře, dovolí jasně a přesně stanovit ceny pro jednotlivé etapy projektu, minimalizují nepředpokládané doplňkové práce a náklady.

Připravíme pro Vás katalogový list – seznam položek použitých v interiéru včetně popisu technických a fyzických parametrů s označením rozměrů. Podle plánů určíme množství nutného materiálu a předáme Vám jejich seznam, který zjednoduší nákup.

Dostanete od nás i doporučení na realizační firmy (řemeslníky a dodavatele).

6. Dohled nad realizací, konzultace a asistence při nákupech

  • Vyhledáváme v obchodech veškeré položky použité v návrhu interiéru. Připravujeme nákupní seznamy pořizovaných předmětů s označením obchodů a cenami. Sledujeme nákupy v souladu s harmonogramem prací.
  • Navštěvujeme místo realizace a prodejny.
  • Sledujeme řemeslníky, zda dodržují postup podle návrhu, a řešíme problémy, které mohou nastat.
  • Jak zákazníkovi, tak i dodavatelům včas poskytneme konzultace, odborné doporučení a vysvětlení k naší projektové dokumentaci a dokumentaci od dodavatelů.
Dohled nad realizací

Projekt na klíč

Designérský projekt, řízení stavby a kompletace.

Nemáte čas zabývat se rekonstrukcí? Pobýváte v jiné zemi a nemůžete kontrolovat stavbu? Chcete svěřit realizaci Vašeho interiéru specialistům?

Zorganizujeme celý stavební proces a zbavíme Vás všech problémů rekonstrukce. Během realizace projektu Vám budeme pravidelně podávat zprávy o jeho postupu. Když budete chtít, do objektu můžete přijít, až budete přebírat komplexně řešený interiér.

Při uskutečnění projektu na klíč sami vybíráme řemeslníky, získáváme nezbytná povolení, provádíme stavební dozor a kupujeme všechny nutné materiály a zařízení.

rekonstrukce bytů v Praze