O nás

Pracujeme od roku 2009. Naší specializací je design interiérů novostaveb rodinných domů a bytů v novostavbách developerských projektů. Pracujeme převážně v moderních stylech. 

Specifikem našich služeb jsou dokonale propracované 3D návrhy a podklady pro realizaci, podle kterých lze snadno realizovat i náročné interiéry. Při navrhování klademe důraz na funkčnost, estetiku a splnitelnost projektů, jak ze strany technologické, tak i ze strany finančních možností klienta. 

Naším motto je úplná spokojenost zákazníka s hotovým interiérem. 

Náš tým

Bc. Galina Čížková

Pro mě dobře promyšlený interiér musí být především komfortní a funkční. Proto při návrhu dávám velký pozor na ergonomii. Další důležitou věcí je to, aby se navržený interiér snadno realizoval, proto dbáme na to, aby výkresy a další podklady byly přesné a propracované do detailů. Pro Váš projekt budu dělat zaměření, dispozice a podklady pro realizaci. 

BcA. Světlana Golounina

Vystudovala jsem návrhářství a psychologii, proto jsem designérka se zaměřením na krásu a lidi. Z našeho týmu jsem ta, kdo dělá 3D vizualizace. Zjistím, jaké jsou Vaše preference a Váš vkus, poradím Vám se stylem, barvami a materiály, a zároveň s případnými otázkami kompromisů a s naplněním potřeb každého z členů Vaší rodiny apod. Pomůžu Vám udělat Váš domov útulným, hezkým a šťastným. 

Na každém projektu pracujeme spolu. Naším úkolem je, abyste dostali přesně to, co chcete (možná i přes to, že na začátku nevíte, co chcete 😊).

Zásady naší práce

Šetříme čas a peníze zákazníka

  • projekt realizujeme dle Vašeho rozpočtu a časových požadavků
  • optimalizace Vašich nákladů
  • slevy na materiály a služby od našich prověřených dodavatelů
  • organizace procesu takovým způsobem, aby co nejvíce šetřil Váš čas

Dodržujeme všechny stavební technologie

Naše stavební a designérské oddělení vzájemně koordinují již mnoho let. Výsledkem jsou detailně promyšlené realistické designérské projekty. Bereme ohled na takové aspekty, jako jsou vlastnosti a kompatibilita materiálů, postup jednotlivých etap stavebních prací a řešení nestandardních situací.

Komfortní, pohodlný a šťastný domov

V naší společnosti pracuje psycholog, který se specializuje na ergonomiku interiéru.

  • zjistí individuální představy a požadavky každého člena Vaší rodiny a navrhne harmonické řešení v jednotném interiéru
  • zlepší komfort všech obyvatel na základě znalostí toho, jak různé prvky interiéru ovlivňují emocionální a fyzický stav člověka

Zodpovědnost

  • Jsme vždy ve spojení
  • Striktně dodržujeme dohodnuté lhůty a plány spolupráce
  • Budeme Vás informovat o všech detailech rekonstrukce
  • Dovedeme Váš projekt do zdárného konce