O nás

Začátek

Začali jsme pracovat jako designéři investičních bytů. Už během prvních let praxe jsme pochopili, že častá přítomnost designéra v průběhu realizace zvyšuje její kvalitu a šetří čas zákazníka. Důsledkem toho stala služba Projekt na klíč, při které těsně spolupracujeme se stavbaři.

Interiér, který přináší radost

Od roku 2009 se specializujeme i na design privátního bydlení. V průběhu času realitní trh se stává stále náročnějším.

Už nestačí pouze vytvořit stylový a pohodlný interiér – v současnosti je důležité, aby bydlení odpovídalo osobnostem a individuálním potřebám obyvatel. Jako reakci na tento požadavek nabízíme služby psycholožky, která se specializuje na design interiéru.

Díky tomu jsou naši klienti spokojenější, protože od nás získají nejen krásnou a kvalitní rekonstrukci, ale i důkladně promyšlený interiér, v němž jsou zahrnuty i takové potřeby, o kterých dříve měli jen nejasné tušení.

V současné době jsme jediná designérská firma na tuzemském trhu, která při zpracování designu bere v úvahu i psychologické profily všech členů rodiny zákazníka.

Partnerství

Abychom lépe uspokojili naše klienty, navázali jsme kontakty s řadou dodavatelů a řemeslníků. Především díky slevám od těchto partnerů můžeme našim klientům ušetřit peníze a hlavně tak můžeme garantovat kvalitu zboží a služeb.

Vizualizace

V dnešní době většina zákazníků chce mít jasnou představu o budoucím interiéru. Z toho důvodu pro ně vypracujeme 3D vizualizaci. Při přípravě vizualizace pro developery nebo při vizualizaci výrobků je do procesu zapojen i marketolog, který pomáhá vytvořit efektivní prezentaci.

Design bytů, určených na krátkodobý pronájem

V roce 2012 se začal intenzivně rozvíjet portál Airbnb a spolu s ním i trh krátkodobého pronájmu. S rostoucí konkurencí nás začali kontaktovat lidé, kteří už měli nějakou zkušenost s poskytováním ubytovacích služeb, ale nebyli v tom dostatečné úspěšní.

Zpravidla stačilo jen eliminovat běžné chyby – změnit dispozice bytu, design či vybavení nebo správně definovat cílovou skupinu a rentabilita těchto objektů výrazně stoupala.

My také vlastníme a spravujeme několik podobných bytů v Praze a jejím okolí. Na základě vlastní zkušenosti a praxe našich klientů jsme připravili speciální nabídku, která zahrnuje kompletní balíček – od zpracování byznys plánu až po rekonstrukci a zařízení.

Dnes

V současně době navrhujeme designérské projekty pro klienty z Česka a Německa. Všechny jsou v souladu se stavebními a legislativními normami těchto zemí.

Naším heslem je vždy jednat v zájmu zákazníka, ať má jakékoliv přání – žít šťastně v útulném domě, mít výhodnou investici nebo efektivně využít reklamu.

Jestli si přejete se s námi seznámit, vždy Vás rádi přivítáme a nabídneme Vám šálek kávy v naší kanceláři v centru Prahy.

Kolektiv společnosti INTERIUM

pracujeme od roku

2006

nabízíme slevy od

46

dodavatelů

uskutečnili jsme

257

projektů

realizovali jsme

54

projektů na klíč

Náš tým

BcA. Světlana Golounina

Bytová designérka, psycholožka se specializací na interiéry, spolumajitelka

Bc. Galina Čížková

Bytová designérka, odbornice na investiční řešení, spolumajitelka