Byt 1+kk - Loft

Představa investora

Design interiéru loftového bytu pro pronájem

podlahová plocha

53 м2 + 12 м2 galerie

lokalita

centrum města

cenová kategorie

Nadstandardní provedení

reference na Airbnb

"Výjimečně příjemný interiér! Jeden z nejlepších, jaké jsem kdy viděla!“

Marina, Drážďany

Index výkonu

roční výnos z investice

9.7%

obsazenost

91%

hrubý příjem za rok 2019

622 500 Kč

Představa investora

Před vypracováním návrhu interiéru naše ekonomické oddělení uskutečnilo marketingovou analýzu trhu nemovitostí a vytvořilo byznys plán pro tuto nemovitost.

Podle trendů v oblasti ubytovacích služeb, lokality, velikosti a dalších vlastností tohoto bytu jsme vypočítali několik možností z hlediska ziskovosti, rychlé návratnosti a výnosu investice.

Na základě těchto výpočtů jsme zjistili, že nejvýhodnějším řešením pro investora by bylo zaměřit se na cílovou skupinu – elitní mládež. Loftový styl, který je oblíbený mezi moderními mladými lidmi, by byl ideální pro tuto místnost s vysokým stropem. Investor tento styl také schválil.

Každý aspekt marketingového plánu pro pronájem tohoto objektu jsme vypočítali předem.

Rekonstrukce trvala šest měsíců. Veškeré vybavení bytu bylo promyšleno z hlediska pohodlí hostů, nenáročnosti údržby a odolnosti materiálů proti opotřebení.

Již v prvních měsících krátkodobého pronájmu přes Airbnb se vykazovala vysoká poptávka navzdory relativně malému počtu hodnocení a poměrně vysoké ceně. Mezi tisíci bytů, které jsou v současné době nabízeny v této lokalitě, právě tento byt přitahuje pozornost svými stylovými fotografiemi.

Kontaktujte odborníky pro vytvoření nabídky

Po vyplnění formuláře Vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Můžete ho využít i pro sjednání bezplatné úvodní konzultace.

Sledujte nás, sdílejte, lajkujte