Kdy se obrátit na designéry?

Novostavba, stavba rodinného domu nebo rekonstrukce - v jaké etapě je nejlepší se obrátit na designéry interiéru?

 

Včasný začátkem spolupráce s bytovým návrhářem předejdete chybám v projektu a zabráníte zbytečným výdajům, a tato spolupráce zároveň pomůže udělat Váš domov hezkým, útulným a funkčním.

Byt v novostavbě

Nejlepší je obrátit se na designéry před etapou klientských změn. 

V určité fázi Vás developer požádá abyste provedli klientské změny – vybrali materiály, dveře, sanitu a doplňky. Je ideální, když v té době už budete mít hotový design projekt. Na základě Vašich potřeb a preferencí Vám designér pomůže s výběrem dispozičního řešení, možná přijdete na to, že je třeba posunout příčky, trubky a elektřinu. Pomůže Vám i s volbou materiálů a stavebních prvků. Tímto způsobem dostanete od developera byt, který bude plně odpovídat Vašim požadavkům, bez nutnosti následující rekonstrukce a bez potíží s doladění vzhledu podlah a obkladů se stylem, který se Vám líbí.

Stavíte rodinný dům?

Zavolejte návrháře, jakmile budete mít architektonickou studii. Výkresy od architekta převedeme do formátu 3D, připravíme pro Vás několik variant dispozičního řešení, rozmístíme nábytek a vezmeme Vás na virtuální prohlídku Vašeho budoucího domu. Tím pádem například zjistíte, jestli  je okno v ložnici příliš velké, krb lépe zapadá do jiného koutu a jestli v koupelně potřebujete více místa.

Rekonstrukce

Nejlepší je kontaktovat designéry před zahájením stavebních prací. 

Dá se říct, že designérský projekt je návod na rekonstrukci, umístění nábytku a dekorování, který byl vytvořen při aktivní účasti zákazníka tak, aby budoucí interiér odpovídal jeho vkusu a potřebám. Tento návod výrazně usnadní plánování rozpočtu, vyhledávání řemeslníků a dodavatelů, jejich práce a koordinaci. Zároveň Vám designérský projekt pomůže vyhnout se spěchu, zbytečným nákladům a předěláváním, ušetří Vám nervy a čas. 

Samozřejmě zde mluvíme a ideálních případech, ale život dělá své vlastní úpravy. Pokud je Váš dům již ve výstavbě nebo jste již od developera obdrželi klíče od bytu, rádi vám také pomůžeme promyslet dispoziční řešení, vybrat nábytek, osvětlení a dekorace, udělat váš domov stylovým, útulným a pohodlným.

Sledujte nás, sdílejte, lajkujte